Vynovené kancelárie a zasadačky !

Keďže sa čoskoro začnú tréningy, chceme dať do pozornosti, akých skvelých rodičov máme.

Svojimi vlastnými rukami prerobili pre nás a naše mladé talenty priestory zasadačky a kancelárie.
Zatiaľ čo jeden nakúpil materiál, iný naťahoval kléber. Prác veru bolo ako na kostole. Dobrovoľníci z radov rodičov pomohli pri osádzaní sadrokartónových stropov, ukladaní podláh, zváraní závesnej konštrukcie, alebo skladali nábytok. Zápasníci zasa sťahovali, škriabali starú omietku alebo maľovali.
Počas opráv nám dokonca poniektorí nosili domáci obed.

Teraz vďaka Vám máme reprezentatívne priestory, za ktoré sa nemusíme hanbiť. Rodičia tu teraz môžu počas tréningu posedieť, porozprávať sa, sledovať priamy prenos tréningu na televízií ale i priestor, kde budú deti spoločne papať počas letných táborov.

Sme na Vás nesmierne hrdí a srdečne ďakujeme.

Veľká cena mesta Brno

 

22.6.2019

O boje na pódiové umiestnenia sa postarali zápasníci z Ameriky, Srbska, Maďarska, Poľska, Rakúska, Česka a Slovenska.

Naša výprava pod vedením Ivana Molnára st. pozostávala IBA zo seniorov a teda zápasníci nad 23 rokov.

Odnášame si 3 zlaté medaily 🥇🥇🥇, jednu striebornú medailu🥈a dve 🥉🥉medaily !!!!

V poradí družstiev medzi seniormi sme skončili na 1.mieste a v celkovom umiestnení klubov na 4. mieste z 21 zúčastnených klubov.

65045912 10157223986559242 2409657724582232064 n

Umiestnenie jednotlivcov:

57kg Martin Gatial- po porážke Čecha a Srba prišiel zápas s Rakúšanom, naturalizovaným Rusom, kde si Maťko nešťastne odbil zo zuba. Napriek tomu dozapasil a vyhral. Posledný zápas vyhral nad zápasníkom zo Slovenska. Bez straty bodu zvíťazil 4 zápasy a odnáša si zlato.

61kg Ivan Molnár- po dvoch výhrach nad Slovákmi Ivan v boji o zlatú medajlu zvíťazil nad Američanom a taktiež si bez straty bodu odnáša domov zlato!

3    

65kg Martin Chobot- Martin po dlhej súťažnej a tréningovej pauze domov nesie bronz!

74kg Vojto Barborik- po výhre nad Rakúšanom ruského pôvodu a domácim Čechom postúpil do finále, kde nestačil na Američana a taktiež po dlhej súťažnej pauze prináša domov striebro !

2

92kg Adam Uhliarik - Adam do súťaže nevstúpil najšťastnejšie. V prvom zápase prehral s Rakúšanom iránskeho pôvodu. Ďalej nastúpil do zápasu s Američanom ktorémo nekompromisne porazil na technickú prevahu 14:0. V repasáži porazil domáceho Čecha. V boji o tretie miesto poráža aj ďalšieho Čecha a domov si po 3 výhrach a jednej prehre odnáša bronz!

5      

97kg Michal Novák- prvý zápas Michalovi nevyšiel. Zápas prebiehal s Rakúšanom iránskeho pôvodu. Zápas prehral na rozdiel bodov. Další zápas s domácim Čechom vyhráva na lopatky. V nasledujúcom kole Michala čakal Srb, ktorého Michal opäť porazil na lopatky. V poslednom zápase Michal vyhráva na s Čechom na lopatky a po vzájomnom sčítaní bodov obsadzuje prvú priečku, keďže jeho váha bola vyrovnaná a po sčítaní bodov zvíťazil Michal, ktorý mal na konte 3 výhry na lopatky a jednu prehru na body. Jeho prvý súper vyhral 3 zápasy na body a prehral na lopatky. Michal si domov odnáša zlato!!

Našim chlapcom gratulujeme ! Vzorne reprezentovali Nitru a svoj klub. Výrazne zvýšili úroveň seniorskej kategórie v ktorej dominovali.

Dakujeme zápasníckemu klubu TAK Hellas Brno za kvalitne obsadený turnaj s medzinárodnou účasťou ktorého sme sa mohli zúčastniť.

65310089 10157223986429242 5202551713084473344 n

GRATULUJEME !!!